o nás

Jsme dvě německé boxerky, jmenujeme se Goa Kronebox a Grand Merci Almadinaks a i když jsme holky :-), vycházíme spolu dobře. Možná proto, že Goa je Češka z Vysočiny a Merci Ruska ze Sibiře. Od malinka všichni společně cestujeme, projeli jsme už pár zemí a plánujeme projet ještě pořádně velký kus Země....máš se na co těšit!

A pak jsem tady já, ten co to sepisuje. Jmenuji se JR Dustira a chtěl bych Ti tedy když budeš mít zájem přiblížit naše zážitky z cest a příběhy. Ukážu ti místa kde jsi možná nebyl a jestli stojí za to je vidět. U všeho budou fotky, to je kolikrát víc než dlouhé texty.

Jak se to přihodilo.....Jednoho dne jsem se probudil (ostatně zatím jako každý den) a zjistil, že chci něco změnit. Chci cestovat, poznávat, objevovat, vidět nová místa, cítit nové vůně, setkávat se s novými lidmi....a seznamovat supermanky s novými věcmi. Existuje krásný citát "Pokud si myslíš, že dobrodružství je nebezpečné, zkus rutinu, ta je smrtící". A tak jsem se rozhodl!     

Zní to jednoduše ale tak jednoduché to není. Tedy od začátku...jsem kozoroh, workoholik, introvert...taková kompletní jak tomu říkám "jednosměrka". Miluji psy, přesněji německé boxerky, miluji přírodu a vše o je s ní spojené. Velmi podstatné také je, že jsem před několika lety koupil obytňák ale ne ledajaký, prostě obytňák psí, uzpůsobený pro cestovaní se psy (o tom někdy podrobněji později přímo z cest). Rád fotím, točím krátká videa a baví mě cizí jazyky tak to se na cesty taky hodí.