Gaztelugatxe

22.10.2021

Další náhodou objevuji úžasné místo. Jen proto, že bych rád tady někde poblíž chtěl nocovat.

Přesouvám se na místo podle Park4Night které je o pár kilometrů dál a stojím tady zase s jedním francouzským obytňákem. Moc kecat nechtějí, pán je prý unavený :-). Mám krásný výhled a před sebou piknikové stoly. Je to slepá odbočka ze silnice takže úplný klídek. Jak později zjistím, nemůžu tu nakonec zůstat. Bohužel je to první místo kde není mobilní signál a já ráno potřebuji být na chvílí v digitálním světě.

Tak si popojedu o pár metrů dál kde sice už není výhled ale pak dopoledne se sem stejně vrátím.

Faro De Matxitxako

Asi po 3 km docela úzké silničce přijíždím k vyhlídce u majáku. Je tu parkoviště kde se určitě dá přenocovat a s výhledem na oceán.

Supermanky lítají po okrajích útesů a mě asi z toho trefí infarkt ale říkám si přece musí mít pud sebezáchovy....tohle není komiks :-).

San Juan De Gaztelugatxe 

Tak jdu....i přesto, že je to asi nějaké výletní místo Španělů což jsem pochopil po pár minutách a navíc je sobota. O víkendech je všude daleko více lidí než přes týden, je to stejné jako u nás doma. Španělé mají hodně psů a berou je na vycházky. Za dopoledne jich potkávám možná tak 20. Dnes jdeme z větší části na vodítku ale to tak někdy musí být.